Thursday, August 13, 2015

صید ماهی سالمون در دهانه رودخانه کپیلانو
در این مقاله با روش صید ماهی سالمون در دهانه رودخانه کپیلانو آشنا می شوید
یکی از ساده ترین روش های صید ماهی سالمون پینک و کوهو روش اسپنینگ می باشد این روش بسیار ساده می باشد و اسپنینگ به معنی پرتاب و جمع کردن می باشد و در این روش شما طعمه خور را به اندازه ای که توان دارید پرتاب می کنید و آن را با یک سرعت یک نواخت جمع می کنید و سرعت جمع کردن طعمه باید به اندازه ای باشد که میان آب در عمق حرکت کنند و نباید انقدر سریع جمع شود به به روی سطح آب بیاید و نه باید انقدر آهسته جمع کنیم که به کف آب و به سنگ ها گیر نکند . . .
در این روش فقط از طعمه های مصنوعی استفاده می شود و در این فصل و این نژاد ماهی های که در حال حاضر در دسترس هستند به طعمه های صورتی و قرمز خوب واکنش نشون میدند . . .
اگه چوب و چرخ ماهیگیری ندارید یا چوب و چرخ نامناسبی دارید شما می تونید به راحتی با کمترین هزینه یه ست ماهیگیری خوب بخرید که از فروشگاه های والمارت یا آرمی اند نیوی می تونید تهیه کنید و می تونید به فروشنده بگید یه ست چوب و چرخ اسپنینگ می خواهید
چوب و چرخ اسپنینگ اون چوب و چرخی هست که زیاد بلند نیست و معمولا دو تیکه هست و طول به میانگین 2.10 سانت دارد و موتور ماهیگیری هم نباید زیاد بزرگ باشه و حجم 2500 میانگین خیلی خوبی هست دلیل انتخواب چوب و چرخ مناسب این می باشد که شما شاید ساعت ها می خواهید چوب و چرخ رو در دست نگهدارید و ماهیگیری کنید باید چوب و چرخ به اندازه ای سبک باشد که شما خسته نوشید . . .
برای طعمه همون جوری که گفتم مدل ها و رنگ های مختلفی هست ولی ساده ترین طعمه یه نوع صرب های رنگی هست که مرکز اون سوراخه و نخ از توش رد میشه و نخ اصلی از مرکز اون می گزره و برای ایستادن و در نیومدنش روی نخ یه قلاب بسته میشه خیلی ساده تا این طعمه رو از دست ندید می تونید بی نهایت با هاش ماهیگیری کنید
اگه سوالی دارید من در خدمت هستم
ارادتمند شما ابی فیشر

No comments:

Post a Comment