Wednesday, January 2, 2013

فقط فلای کار ها مطالعه کنند (فیش هندل) v


فقط فلای کار ها مطالعه کنند (فیش هندل)سلام به تمامی دوستان عزیز فلای کار ، من در هدی نیستم که مطلبی از فلای رو به کسی یاد بدم ولی تمام سعی و تلاشمو می کنم در زمینه های که اطلاعات کامل رو دارم اون مطالب رو انعکاس بدم مثل همین مقاله که خیلی وقته دارم در بارش تحقیق می کنم.
همان طور که در جریان هستید سیستم ماهیگیری فلای با تمام سیستم ها متفاوته در سیستم ماهیگیری ، تجهیزات و  . . .
یکی از زیبا ترین نکات سیستم فلای که اون از تمام سیستم ها جدا می کنه در نحوه عکس گرفتن از ماهی های می باشد که به "فیش هندل" معروفی می باشد که  به معنی حالت قرار گیری ماهی در هنگام عکس گرفتن می باشد که هر ماهی استاندارد خود را دارد ، به عکس زیر دقت کنید این روش عکس گرفتن استاندارد قرار گیری ماهی قزل الا در دست می باشد و اصلی ترین پوزیشن قرار گیری ماهی در دست ماهیگیر می باشد ، شاید ماهیگیران نصبت به شرایطی که هستند در حالت های مختلف عکس می گیرن ولی این روش اصلی ترین و مهمترین حالت عکس گرفتن از ماهی قزل آلا می باشد به صورتی که دم ماهی و انتهای کمر ماهی در یک دست که از رو قرار می گیرد و دیگر دست از پشت به زیر گردن ماهی قرار می گیرد(دست دوم نباید هیچ تماسی با آبشش های ماهی داشته باشد).


درسته این حالت استاندارد عکس گرفتن از ماهی قزل آلا می باشد ولی ماهیگیران فلای کار هم می توند اکثر نژاد ماهیهای که صید می کنند رو به این صورت عکس بگیرند .
فقر اطلاعات ماهیگیری در این زمینه ها در ایران بی داد می کنه و 99% از ماهیگیران به اشتباه از ماهی ها عکس می گیرند. لطفلا با کمی مطالعه و مشادهد عکس ها در اینترنت در نگرشی که نصبت به عکس گرفتن از ماهی ها دارید تجدید نظر کنید.

بهترین روش برای بدست آوردن اطلاعات از نحوه چگونگی عکس گرفت از ماهی ها می تونید وارد سایت گوگل بشید و قسمت تصویر را انتخاب کنید و ماهی مورد نظر رو سرچ کنید تا متوجه بشید که ماهیگیران اروپایی به چه صورت از ماهی ها عکس می گیرند. دیدن یک تصویر مناسب خیلی بهتر از خوندن دها صفحه در باره این موضوع می باشد.
ارادتمند شما ابی فیشر

No comments:

Post a Comment