Wednesday, January 2, 2013

روش عکس گرفتن صحیح از ماهی های صید شده در ماهیگیری


روش عکس گرفتن صحیح از ماهی های صید شده در ماهیگیری 

ای بابا پیر شدیم از بس گفتیم  از ماهی ها درست عکس بگیرید می دونید این چندومین مقاله ماهست درباره چگونگی درست عکس گرفتن از ماهیا؟
دباره که ایمیلم رو چک می کنم می بین یکی عکس ارسال کرده تو آشپزخونه و حمام از ماهی عکس گرفته ، یکی دیگه رفته تو حیاط خونشون از ماهی عکس گرفته ، یکی ماهی رو سرو ته گرفته عکس گرفته یکی دو تا دستاشو کرده تو دهن ماهی عکس گرفته فرستاده یکی اومده 59 تا بچه ماهی ریخته رو آسفالت عکس گرفته و . . . .  برای ما فرستادند آقا این عکس ها حتی تو اسپم ما هم جا نداردن همون لحظه انتخاب و شیفت دلیت می شوند . . .
وبلاگ های ماهیگیری زیادی هستند که عکس های شما ور قبول می کنند لطفا برای ما دیگه عکس ارسال نکنید و به وبلاگ های ماهیگیری دیگه سر بزنیدو مشتری دائمی انها بشوید لطفا!!!!!
البته یه زمان های ما هم نا مناسب از ماهی ها عکس می گرفتیم خیلی از بازدید کنندها مشکل مارو به ما گفتند و ماهم یاد گرفتیم و دیگه اون اشتباه هارو تکرار نکردیم. من در این مقالعه سعی دارم هرچیزی را که درباره عکس گرفتن از ماهی ها بلدم را بگم که شاید فردی خواست از ماهی که گرفته عکس بگیره و برای ماهم ارسال کنه تا من و دیگر بازدید کننگان سایت از دیدن اون عکس بسیار زیبا لذت به بریم.
چند نکته مهم در گرفتن عکس از ماهی ها
بند شماره 1.تعداد زیاد ماهی در عکس ها بیان گر حرفه ای بودن شما نیستد نه تنها هیچکس این عکس رو نمی پسنده بلکه به شما ویرانگر و نابود گر ماهی ها و محیط زیسط زیست نامیده می شوید. من نمی گم کم ماهی بگیرید هرچی دوست داشتید بگیرد ولی لطفا فقط عکس که می خواهید از ماهی بگیر از بزرگ ترین اون ماهی ها بگیرید.
بند شماره 2.زیبا ترین و ورزشی ترین عکس ماهیگیری عکسی هست که در همون لحظه صید ماهی گرفته میشه و ماهی هنوز زنده هست و رنگ بدنش طبیعه و هنوز بدنش مرطوبه
بند شماره 3. لطفا ماهی هارو استاندارد  در  دست بگیرید. به بینید یه استاندارد عکس گرفتن از ماهی ها هست که مثلا هر ماهی یک جور در دست قرار گرفته میشه و از اون ماهی عکس گرفته میشه و خوش بختانه تمام ماهی های آب شیرین ایران فقط فقط به یک نحو از آنها عکس گرفته می شود. روش عکس گرفتن از ماهی ها با دودسته که ما هم حق نداریم دست در آبشش ماهی بکنیم
بند شماره 4. هر گونه ماهی آزاری و رفتار ناصحیح با ماهی و عکس گرفتن از اون به نظر من جرم محصوب میشه اگه من یه قانون مدار بودم حتما قانون حیوان آزاری رو تصویب می کردم و جریمه های سنگینه اون رو. حیوان آزاری آره می گی حیوان آزاری یعنی چی می گی ما چه آزارو آسیبی می تونیم به ماهی ها بزنیم . . همون قرار دادن ماهی زنده بر روی زمین بدون هیچ محافظ یا پرت کردن ماهی به این رو و اون ور و یا پا گذاشتن روی ماهی و . .  .
بند شماره 5. ما حق نداریم ماهی صید شده رو با چوب ماهیگیری آویزان قرار بدهیم مانند طناب دار بر گردن یک ادم.
بند شماره 6. اگه ماهی صدمه دیده اگر گلالود شده یا خونی خوب حد اقل کاری که ما می تونیم قبل از عکس گرفتن انجام بدیم ماهی را با آب بشوریم تا تمیز شود بعد عکس بگیریم.
من از دوستان نمی خوام سیستم ترولینگ یا جگینگ یا فلای یاد بگیرن همون نکات پایه ماهیگیری ورزشی رو رعایت کنند ما به هدفمون رسیدیم در مسیری که داریم سال ها پای پیاده می دویم

No comments:

Post a Comment