Wednesday, January 2, 2013

نفرین نامه یه ماهیگیر


نفرین نامه یه ماهیگیرمثل یه ماهی قزل آلا پرورشی می مونم که از محل زندگیش فرار کرده و وارد مسیر ردخونه شده و داره بر خلاف جریان آب شنا می کنه تا به آزادی برسه . . ..
جریان آب مشکلات زیادی رو بر سرراه این ماهی به وجود اورده ولی هیچ وقت از پیشروی به جلو منصرف نخواهم شد. . . ..
من نه آدم سیاسی هستم که نه فردیم که بخوام حرف های سیاسی بزنم ولی به عنوان خاطراتم خیلی چیزاهی که تو زندگیم به وجود اومده رو میگم . . . . .
یه جون نیمه تحصیل کرده که وارد دنیای بزرگ ماهیگیری شده بود حرفی برای گفتن نداشت واصلا به چشم نمی اومد که چون ماهیگیر تازه کار کیه . . .
شبانه روز فعالیت کرد تا بتونه یه وبلاگ ماهیگیری رو برای خودش درست کنه و شبانه روز روی اون کارکنه به عنوان نوشتن خاطرات ماهیگیری و طبیعت گردی خوب به مرور زمان طرفدار های زیادی رو پیدا کرد و بر سر زبان ها افتاد ، حتی انجمن ماهیگیری هم کمو بیشی از شهرت این وبلاگ می شنید . . .
ولی الان اون وبلاگ به گفته خود مدیر بلاگفا با یه نامه قضای بسته شد و تمام خاطرات ماهیگیری نوشته شده از بین رفت می خوام بدونم این دنیا داوری وجود نداره به من بگه که آخه گناهه من چی بوده که باید تمام زحمات چندین سالم به هدر بره فقز به خاطر یه گروه ماهیگیری بی درو پیکر . . ..
خدارو شکر می کنم که از ایران برای همیشه فرار کردم و هیچ وقت به ایران بر نمی گردم خدا میدونه اگه ایران بودم الان معلوم نبود تو کدون بازداشگاه داشتم شکنجه می شدم همین چند هفته پیش بود که یه وبلاگ نویس تو بازداشگاه زیر شکنجه جان داد. . .
خاک بر سر انجمن ماهیگیری که حتی تاقت دیدن دو خط انتقاد یا یک کاریکاتور رو نداره و همیشه حسین رادپور منو با پیام های تهدید می کرد که وبلاگ ماهیگیری منو میبنده و شکایت می کنه و به حرفشم عمل کرد . . .. 
من هم به حرفم عمل می کنم اینقدر از ماهیگیری می نویسم دباره مثل سابق بازدید کنندگان خودمو به دست بیارم و به این انجمن ماهیگیری ایران به فهمونم با فیلتر کردن چیزی درست نمی شه . . . . .
این وسط خدایی هم وجود داره و حق به حق دار می رسه من با نوشتن چند کله روزی 2000 نفرو دور هم تو یه وبلاگ جمع می کردم  ولی بی لیاقت ها می ترسیدن نکنه شورش کنیم یا به قول یکی از دوستان این وبلاگ ماهیگیری داشت امنیت کشورو به خطر می نداخت.
من هیچ وقت حسین رادپورو به خاطر کارش نمی بخشم و از همین اینجا اعلام می کنم امیدوارم به اندازه خط به خط مطالبی که تو وبلاگم داشتم عذاب وجدان بگیره

No comments:

Post a Comment