Sunday, December 23, 2012

برنامه ماهیگیری فلای فیشینگ و اسپنینگ گروه ایران فیشینگ


برنامه ماهیگیری فلای فیشینگ و اسپنینگ گروه ایران فیشینگ

مشاهده آنلاین فیلم ماهیگیری در همان روز
 
لینک دانلود فیلم بالا
بالاخره وارد ساخت پشه ای آب شیرین شدم . . . .
جناب آقای محسن و نویسنده سایت ابی فیشر
پشه تست شده در این برنامه ماهیگیری
بافته شده از مواد جایگزین و مصنوعی به روش کاملا ساده
نمای از ماهی قزل آلای رنگین کمان و  پشه صید شده توسط آن
قبل از خواب تصمیم گرفتم برای تعطیلات فردا یه برنامه ریزی کنم و بعد سراق تخت خواب برم.
ابی فیشر نویسنده سایت
موبایلمو. برداشتم و کد *141*1# رو زدم دیدم جا داره که دو تا تماس بگیرم برای  یه قرار ماهیگیری برای همین با دوستان عزیز ماهیگیر تماس گرفتم ولی با هر کی تماس می گرفتم برنامه جور نمی شد وهمه می گفتند اگه جور شد در جریان می زاریمت ابی . . .
جناب آقای مهندس رفیعی
جناب آقای مهندس رفیعی / ماهی قزل آلای رنگین کمان / سیستم اسپنینگ
جناب آقای مهندس رفیعی / ماهی قزل آلای رنگین کمان / سیستم اسپنینگ
ما نا امید از همه دوستان ماهیگیران و با سایلنت کردن موبایل به خواب عمیقی فرو رفتیمم نمی دونم چی شد ولی احساس کردم صبح داره زمین لرزه میاد ولی اهمیتی ندارم ولی بعد از دقایقی باز متوجه شدم که زمین لرزه ادامه داره و اون زمین لرزه چیزی نبود جزء ویبره موبایلم که یکی از دوستان ماهیگیر ساعت 6 صبح پشت خط بود که می گفت ابی به پر سر کوچتون ما وایسادیم منتظر تو هستیم که بریم ماهیگیری . . .
جناب آقا محسن و نویسنده سایت ابی فیشر
رهاسازی ماهی های صید شده با فلای
آقا محسن
جناب آقای مهندس رفیعی
ابی فیشر
من تو دودقیقه لباسامو پوشیدم تمام لوازم ماهیگیریم که مثل پازل تو اتاقم پخش بود رو جمع کردم و حتی وقت نکردم عینکم ماهیگیریمو بردارم و با شلواری بدون کمربند وکفشی بدون جوراب راهی قرار ماهیگیری شدم خوشبختانه به موقع رسیدم همه از این عکس العمل و آماده شدن سریع من متعجب شدند  . . . .
به کنار آب رسیدیم ما با دوستان عزیز جناب آقای مهندس رفیعی و آقا محسن و آقا فرهاد بودیم سه ماهیگیر درجه یک بین المللی که ماهیگیری با آنان برای ما افتخاری بود.
زیبا ترین استیل عکس گرفتنی که دوست دارم تو ماهیگیری فلای
جناب آقای محسن / ماهی قزل آلای رنگین کمان / سیستم ماهیگیری اسپنینگ
زمانی که آقای رفیعی نگاهی به فلای باکس ما انداخت گفت این پشه ها چیه مگه می خوای ماهی کولی بگیری بابا یه پشه بزرگ تر انتخاب کن ما هم دست کردیم تو جیبمون فلای باکس دریایی رو در آوردیم که پشه های بزرگتری توی اون بودند و از همان پشه های که خودم بافته بودم یکی رو انتخاب کردم . . .
زیبا ترین استیل عکس گرفتنی که دوست دارم تو ماهیگیری فلای
پشه ای از جنس پوست چیبس و سیم تلفن و پر مرغ و پشم روباه و موهای مصنوعی یک عروسک باربی . واقعا پشه زیبای بود و کاملا طراحی خودم بود و از روی هیچ مدلی ساخته نشده بود و با اون چشم های درشت همیشه می گفتم این پشه شبیه  سهره قناری شده تا پشه ماهیگیری . . .  .
عکس های ماهی های صید شده با پشه های بافته شده توسط نویسنده سایت
ولی زمانی که مشغول فلای کار کردن شدم فقط از سیستم کششی مخالف آب استفاده کرد و شاهد این بودم که  ماهی قزل آلای نبود که دست رد به این پشه بزند ، این پشه رو می خوام به تولید انبوهبرسونم  نا برای فروش فقط مصرف خودم . . .
آقا محسن
رنگ سبز دور گردن و چشم های درشت براق و پوست چیپس بافلش بک نور بالا و تحریک کننده و رنگ قرمز جذاب به همراه الیاف طلایی رنگ مصنوعی این پشه رو تو فلایباکسم از دیگر پشه ها متمایز ساخته بود . . .
عکس های ماهی های صید شده با پشه های بافته شده توسط نویسنده سایت
تازه این پشه رو روی قلاب صفر یک نروژی بافتم قلابی که برای ماهی کپور استفاده می کردم . . . . .
عکس های ماهی های صید شده با پشه های بافته شده توسط نویسنده سایت
هیچ وقت جرعت ساخت پشه های  آب شیرین مخصوص پشه های مخصوص قزل آلا رنگین کمان رو نداشتم ولی الان دیگه با خیال راحت پشه ای رو می سازم که خودم طراحی کردم و اونا بار ها تست کردم و حتی اسم اون پشه رو می خوام انتخاب کنم . و از دوستان عزیزم جناب آقای مهندی حامد رفیعی و آقای محسن و آقای فرهاد تشکر می کنم به خاطر برنامه ریزی این برنامه ماهیگیری.
عکس های ماهی های صید شده با پشه های بافته شده توسط نویسنده سایت
این برنامه ماهیگیریب یکی از زیبا ترین برنامه های ماهیگیری که تا به حال در صید ماهی قزل آلای رنگین کمان داشتم به صورتی که تحولات بزرگی رو در من به وجود آورد.

دوستان عزیزم  در این برنامه مثل همیشه عالی بودنند وخیلی خوشحالم که من تونسشتم با فلای پای وانا ماهیگیری کنم و همه با هم حال کنیم و دیگه سیستم فلای تو اون برنامه سیستمی نبود که کسی با اون نا آشنا نباشه و همه کارای فلای رو تو برنامه ماهیگیری  که داشتیم دیدن و در این مقاله هم همه دوستانم در سرتاسر دنیا با کارایی اون آشنا میشن.
عکس های ماهی های صید شده با پشه های بافته شده توسط نویسنده سایت
الان ماهیگیری من خیلی ساده شده مثل هر سیستمی لوازم ماهیگیریمو برمی دارم و به ماهیگیری میرم و تو هر بر نامه ماهیگیری مثل هر ماهیگیر ایران ماهی های رو هم صید می کنم اصلا دیگه سیستم فلای برایم چیز غیره عادی نیست و جزء یکی از چندین روش ماهیگیری که انجام می دادم به حساب می یاد با این فرقی که در لذت و زیبای کار در اوج تمام روش های ماهیگیری که انجام دادم قرار گرفته.
به قول دوستم این سیم تلفون چه می کنه
در بدنه پشه من از سیم تلفن استفاده کردم هم برای سنگینی پشه هم زیبا تر شدن بدنه حشره
اصلا کار مدرنی رو انجام نمی دم ، یک سیستم ماهیگیری قدیمی و سنتی که سال ها ماهیگیران سرتاسر دنیا اونو انجام می دادند.
جناب آقای فرهاد
ارادتمند شما ابی فیشر

No comments:

Post a Comment