Sunday, December 23, 2012

تیم ماهیگیری دونفره ما


 تیم ماهیگیری دونفره ما

مشاهده آنلاین گوشه ای از این برنامه ماهیگیری
در این فیلم یک ماهی قزل آلای رنگین کمان صید می شود در همون مکانی که خیلی ها کامنت گذاشتند و گفتند که اصلا ماهی قزل آلا میون نی ها زندگی نمی کنه ولی بادیدن این فیلم همه  این نکته رو متوجه می شوند. تشکر از آقای حسن کودرزی عزیز به خاطر همکاری برای پر کردن این کلیپ ماهیگیری بسیار زیبا
به زودی لینک دانلود
تو این برنامه ما حسابی از دست آقای گودرزی شکایت کردیم از این برنامه های ماهیگیری یکنواخت ٫ و اقعا سخته یک ماهیگیر بخواد سالها فقط یک نژاد ماهی رو بگیره به نظر من تنوع در صید ماهی ها منجرب میشه ماهیگیری با سیستم های متنوع تر آشنا بشه و قرار شد برنامه های ماهیگیری آب شور در خلیج فارس راه اندازی بشه مثل اینکه باید کمربند ها را بست چون داره فلای دریای شروع میشه اونم تو سواحل نیلگون خلیج فارس جای که بی نهایت رو می تونم با چشم به بینم  . . .
دوست عزیزم آقا حسین افزود که باید پشه های  دریای رو آماده کنم اونم بزرگترین سایز های که تو هیچ فلای باکسی جا نشه  و مقاوم با حمله های ماهی باراکودا  . . .
بزارید کمی هم مقاله بنویسیم همش نشه خاطره  . . همیشه گفته می شه که ما باید در ماهیگیری از طعمه ای استفاده کنیم که ماهی ها به اون علاقه دارند و با اون آشنا هستند تا بتونیم با اون موفق باشیم و ماهی صید کنیم ولی تو فلای این صورت نیست با یه پشه استیمر به راحتی می تونی ماهی باهوشی مثل قزل آلای رنگین کمانو فریب بدی با اینکه اولین باره که پشه استیمر شمارو می بینه و قبلا هیج وقت ندیده.
استیمر به اون دسته از پشه ها گفته میشه معمولا در سایز های بزرگ بافته میشه و الگوی بافت اون شاید شبیه موجودات طبیعی باشه ولی در کل الگوی بافت مشخصی نداره و بیشتر از روی صلیقه بافنده پشه طراحی می شود.
کار اصلی پشه استیمر تحریک ماهی قزل آلاست که بیشترین حالت حرکت این پشه در زیر آب می باشد.
حتمی نباید اون پشه استیمر از مواد کمیاب و دست نیافتینی تهیه شده باشه یا بزرگترین طراحن پشه باف اونو  بافت باشند به قول دوست عزیزم جاش که می گفت ما می تونیم بابستن جنتا پر به قلاب بهترین طعمه خودمونو به بافیم . . .
دوستان فقط با کمی اطلاعات در باره آستانه تحریک ماهی قزل آلا می تونیم بهترین پشه های رو به بافیم. اصلاعاتی از قبیل اینکه بیشترین نگاه ماهی قزل آلا در زیر آب به چه چیز های جلب می شود برای شگار. مثلا برق نور نقره ای رنگ بدن ماهی در زیر آب ماهی قزل آلا عاشق و دیوانه این نور هست که من روی استیمری که طراحی کردم از این فاکتور خیلی استفاهد کردم که با برش های چیس براق نقرعپه ای رنگ این مشکل را حل کردم و نوار های فلشبک هم در کنار اون نقش خودشونو ایفا می کنند.
تا اونجای که اطلاع دارم ماهی قرل آلا به بچه ماهی خوب حمله می کنه اونم به ماهی کولی برای همین چشم های بزرگ در پشه اون استیمرو شبیه بچه ماهی می کنه.

من استیمر سنگین ورن می خوام که راحت تو عمق آب فرو بره و برای همین در بدنه اون از سیم براق مسی استفاده کردم هم درخشندگی داشته باشه هم سنگین کنه پشه رو . . . .
تو این برنامه با این که دونفر بیشتر نبودیم ولی به انداره 10 هزار نفر فیلم و عکس و مقاله تهیه کردیم که همه اونارو به شما دوستان عزیز تقدیم می کنیم . . .
واقعا مکان های ماهیگیری فقط به دست ماماهیگیران می وتنه تعادل داشته باشه نمونش همین مکانی که ما برای ماهیگیری میریم ما حتی تعداد ماهی های اونجارو هم می دونیم و برای ماهیگیری ورزشی خودمون حسابو کتاب داریم تو صید ماهی و . . .
برای همینه که همیشه اونجا ماهی میگیریم و ماهی وجود داره . . . .
 
می خوام یه پیش بینی کنم برای آینده ماهیگیری ورزشی ایران
یه روزی میرسه که تو ایران به ماهیگیرانی که غیر از سیستم فلای فیشینگ ماهی قزل آلا رو صید می کنند به چشم ماهیگیری محلی نگاه میشه.

No comments:

Post a Comment