Sunday, December 23, 2012

دانلود 6 فیلم آموزشی صید ماهی کپور با سیستم فلای فیشینگ


دانلود 6 فیلم آموزشی صید ماهی کپور با سیستم فلای فیشینگ

نویسنده سایت / ابی فیشر / دریاچه هفت برم شیراز / سیستم فلای فیشینگ / ماهی کپور
اکثر تاکتیک های ماهیگیری فلای که ما یاد میگیریم از طریق اینترنت می باشد . در این پست فیلم های رو برای شما قرار می دم که خیلی چیز ها از این فیلم ها یاد گرفتم . .
  • آموزش صید ماهی کپور با پشه های رو آبی روش خیلی ساده
  • صید ماهی کپور با سیستم فلای فیشینگ در زمستان
  • صید ماهی کپور در رودخانه
  • آشنایی با پشه های مخصوص ماهی کپور
ماهی کپورشون همون ماهی کپور ماست  ٫ چوب و چرخشونم همون چوبو چرخ فلای هست که ما به دست داریم ٫ آب هم همون آبه ٫ تنها چیزی ما که با اونا فرق می کنه طرز تفکر ماست که ما قرون وسطای فکر می کنیم و اونا مدرن فکر می کنن و خیلی خوشحالم که حد اقل هیچی ندارم طرز تفکر مدرن ترین ماهیگیران دنیارو دارم.
می دونم تعجب می کنید و میگید مگه امکان داره صید ماهی کپور با سیستم فلای فیشینگ ٫ درسته ماهیگیران کپورگیر عزیز کشور ما هنوز سر دوراهی استفاده از طعمه های طبیعی هستند که آیا جوشانده استفاده کنند یا کرم اونوقت من انتظار دارم اون افراد از فیلم ها و مقالات و عکس های این وبسایت تعجب نکنند . 
من کاری به سیستم ماهیگیری کسی ندارم و ماهیگیری خودمو انجام می دم و  هدفم هم مشخصه و راهی که در پیش گرفتم و خوشحالم بحث های رو در دنیای مجازی شروع کردم که برای اولین باره داره   به اون پرداخته میشه. و باید به دوستان عزیز بگم که فقط من در باره مطالب می نویسم که تو ذهنم می گذره و فقط درباره سیستم ماهیگیری صحبت خواهم کرد که دارم انجام می دم. بیش از هزاران صحفه مقاله در باره انواع سیستم ماهیگیری قبلا نوشتم که فکر نکنم در تاریخ ماهیگیری ایران کسی این کارو کرده باشه ٫ شما می تونید از مطالب که در آرشیو قرار داره استفاده کنید و فقط مطالب جدید درباره سیستم فلای نوشته می شه . . .
سایت های ماهیگیری زیاده شما دوست دارید سایت ماهیگیری که بازدید می کنید رو انتخاب کنید و فقط در باره سیستم ماهیگیری که علاقه دارید مطلب بخونید
تا اونجای که می تونستم تمام آدرس های وبسایت های ماهیگیری ایرانو در اوردم انتخاب با خودتونه

No comments:

Post a Comment