Sunday, December 23, 2012

فیلم مستند ماهیگیری صید ماهی سونگ در ایران - قسمت 2


فیلم مستند ماهیگیری  صید ماهی سونگ در ایران - قسمت 2
مشاهده فیلم به صورت آنلاین
 
 
 لینک دانلود مستند صید ماهی سونگ در ایران ۲
 
حجم فایل ۸۲ مگابایت فرمت avi
 
وقتی می بینم تو این دوروز اخیر بیش از ۶ هزار نفر از این ویسایت ماهیگیری دیدن کردن خوب من هم برای تشکر از بازدید کنندگان کار های رو تو این ویسایت قرار می دم که ارزش تماشای ۶۰۰۰ نفرو در روز داشته باشه ٫ نمونش همین فیلم مستند ماهیگیری ماه سونگ در ایرانه که در سایت قرار دادم اونم برای اولین باره که همچین فیلم های وارد دنیایی مجازی اینترنت میشه و فکر کنم برای همه جالب باشه و در این قسمت سری دوم این فیلم رو هم مشاهده آنلاین هم دانلود رایگان قرار می دم تا از همه دوستانن تشکر کرده باشم.

فیلم مستند ماهیگیری قدیمی صید ماهی سونگ در ایران - قسمت ۱
مشاهده آنلاین فیلم مستند صید ماهی سونگ در ایران
 
لینک دانلود فیلم مستند صید ماهی سونگ در ایران
این فیلم حدود  ۱۵ سال پیش در سال ۱۹۹۸ در رودخانه زهر پر شده توسط گروه که اون زمان به نظر من کار بسیار ماهیگیری ورزشی انجام می داند با استفاده از قلاب های ماهیگیری . .  حالا با گذشت سالها هنوز این شیوه ماهیگیری پا برجاست و هیچ پیشرفتی در این روش ماهیگیری به وجود نیومده و حتی خودم من هم با همن سیستم ها برای تجربه کردن ماهیگیری کردم واقعا ماهیگیری سختی به حساب میاد ولی تو این دوره زمونه با این همه تاکتیک دیگه استفاده از نخ خالی اصلا توصیعه نمیشه و ماهیگیری ورزشی فقط با چوب و چرخ انجام میشه اونم با شرایط و قوانین ورزشی خودش.
در این قسمت شما هم می تونید مشاهده آنلاین فیلم رو به بینید هم اون رو دانلود کنید سعی نکردم هیچ ویرایشی در فیلم به وجود بیاد . شما اورجینال اونو مشاهده می کنید و قسمت های بعدی رو حتما در سایت قرار خواهم داد حتما منتظر بمانید.
این فیلم که روی نوار های قدیمی ویدیو توسط یکی از همین ماهیگیران داخل فیلم به دست من رسید پس از تبدیل اون از آنالوگ به دیجیتال قابل انتشار شدن شد و برای همین من این فیلم ها رو در اختیار شما دوستان قرار می دم و در این فیلم که بیشر جنبه مستند داره با شیوه ماهیگیری سنتی آشنا می شود. شاید تصاویری که می بینید خوشایند نباشد ولی بیشتر جنبه ماهیگیری واقعی ایران رو داره . . . 


No comments:

Post a Comment